top of page

Recenzie

vlnka3.png

Recenzie na kurz Viscerálna terapia

Veľká spokojnosť, či už s organizáciou, ako aj prístupom lektora. Páčilo sa mi, že hovoril aj informácie z praxe. Skriptá taktiež potešili.

Valentína Ihriská

Veľmi som spokojná. Páčila sa mi vysoká odborná úroveň, pekne zrozumiteľne vysvetľované, praktické ukážky veľmi dobre vedené, kontrolované...

 

Jana Žipajová

Kurz sa mi veľmi páčil, čo sa týka problematiky viscerálnej manipulácie. Lukáš má naozaj široké vedomosti a pekne prepájal rôzne oblasti fyzioterapie a prístupu k zdraviu. Tiež je skvelé, že kurz môžu absolvovať iba fyzioterapeuti a lekári.

Natália Šedíková

Veľmi vysoká úroveň lektora, vyborne spracované, užitočné a odborne informácie. Malo to drive, profesionalitu , hlavu aj pätu, veľa praxe.Vyborne investovaný čas aj prostriedky. Určite pokračujem ďalej.

 

Ivana Marci

Som veľmi spokojná. Musím napísať, že to bol najlepší kurz, na ktorom som bola. Veľmi sa mi páčila teoretická aj praktická časť, ktoré boli ucelené a zrozumiteľné.
Čo sa týka prijímania fyzio a lekárov, si myslím, že tak to má byť.

Erika Čokášová

Kurz visceralna terapia

Recenzie na kurz Komplexná terapia trigger pointov a globálna svalová recipročná inhibícia

Kurz sa mi veľmi páčil, bol kvalitný, plný informácií a pre mňa aj nových zručností. Práca lektora bola úžasná, vtipný, pohotový, a hlavne vedel o čom hovorí.  Ďakujem za kurz a teším sa nabudúce. To že prijímate len fyzio a lekárov je super.

 

Miroslava Bellová

S priebehom kurzu som veľmi spokojná, lektorov prístup na profesionálnej úrovni, výborný, podané presné a poučné informácie teoretické aj praktické. Súhlasím s prítomnosťou na kurze len pracovníkov z odboru - fyzioterapeutov a lekárov.

 

Vierka Danišová

Veľmi odborný a profesionálny kurz "terapia trigger pointov". Môžem len odporučiť.

 

Fyzioterapia Zinchenko

kurz Komplexna terapia trigger pointov

Kam ďalej na stránkach

Kurzy

Kvalitné kurzy pre fyzioterapeutov. Pozrite si kurzy!

Webináre

Chcete si rozšíriť vedomosti o rôznych fyzioterapeutických témach? Pozrite si témy webinára!

E-learning

Tu si môžete pozrieť záznamy webinárov, ako aj získať prístup do videotéky s cennými učebnými materiálmi.

bottom of page