top of page

Recenzie

vlnka3.png

Recenzie na kurz Viscerálna terapia

Veľká spokojnosť, či už s organizáciou, ako aj prístupom lektora. Páčilo sa mi, že hovoril aj informácie z praxe. Skriptá taktiež potešili.

Valentína Ihriská

Veľmi som spokojná. Páčila sa mi vysoká odborná úroveň, pekne zrozumiteľne vysvetľované, praktické ukážky veľmi dobre vedené, kontrolované...

 

Jana Žipajová

Kurz sa mi veľmi páčil, čo sa týka problematiky viscerálnej manipulácie. Lukáš má naozaj široké vedomosti a pekne prepájal rôzne oblasti fyzioterapie a prístupu k zdraviu. Tiež je skvelé, že kurz môžu absolvovať iba fyzioterapeuti a lekári.

Natália Šedíková

Veľmi vysoká úroveň lektora, vyborne spracované, užitočné a odborne informácie. Malo to drive, profesionalitu , hlavu aj pätu, veľa praxe.Vyborne investovaný čas aj prostriedky. Určite pokračujem ďalej.

 

Ivana Marci

Som veľmi spokojná. Musím napísať, že to bol najlepší kurz, na ktorom som bola. Veľmi sa mi páčila teoretická aj praktická časť, ktoré boli ucelené a zrozumiteľné.
Čo sa týka prijímania fyzio a lekárov, si myslím, že tak to má byť.

Erika Čokášová

Kurz visceralna terapia

Recenzie na kurz Komplexná terapia trigger pointov a globálna svalová recipročná inhibícia

Kurz sa mi veľmi páčil, bol kvalitný, plný informácií a pre mňa aj nových zručností. Práca lektora bola úžasná, vtipný, pohotový, a hlavne vedel o čom hovorí.  Ďakujem za kurz a teším sa nabudúce. To že prijímate len fyzio a lekárov je super.

 

Miroslava Bellová

Najlepší kurz aký som absolvovala s najväčším potenciálom pre prax. Veľa informácií, ktoré pomohli pochopiť princípy a následnú prax. Určite je dobré ze je len pre lekárov a fyzio, nemusí sa lektor toľko zdržovať anatómiou a aj diskusia je na inej úrovni.

 

Miroslava Chudobová

Kurz je kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni, skutočnosť, že na kurz prijímajú len fyzioterapeutov a lekárov mu na kvalite z môjho pohľadu len pridáva. S lektorom som bola nadmieru spokojná, Lukáš je odborník vo svojom odbore a to vidno v prejave aj v prístupe. Určite to nieje posledný krát čo som RehaThink navštívila. Odporúčam všetkými 10.

Nicole Hyclak

Kurz bol perfektný - veľmi sa mi páčil! Na lektorovi bolo vidieť, že je pre fyzioterapiu naozaj zapálený a problematike do hĺbky rozumie. Venoval sa kurzistom a odpovedal na otázky, prakticky ukázal. Plus naozaj využijem všetko čo sa preberalo v praxi a nakoplo do daľšieho prahnutia po vedomostiach. To že kurz je obmädzený len pre fyzioterapeutov/ lekárov je iba plus!

 

Dominika Böhm

kurz Komplexna terapia trigger pointov

Webináre Bránica a HSSCH, Diferenciálna diagnostika low back pain, Diferenciálna diagnostika bolesti hlavy a šije

Za mňa veľmi dobre vysvetlené a hlavne zrozumiteľné, navyše zopakovala som si aj poznatky z DNS, škoda,že nás to takto neučia v školách.

Alexandra Paračková

Veľmi zaujímavý webinár plný užitočných informácií. Nedávno mi diagnostikovali GERD a vďaka webinaru už viem kvôli čomu vznikol.

Alexandra Kurucová

Pre mňa vynikajúce na zopakovanie, lepšie dovysvetlenie a novinky, ktoré som sa dozvedela - hlavne ohľadom prepojenia jednotlivých funkcií v tele. Všetko so všetkým súvisí. Veľmi sa teším na ďalšie vzdelávanie. Takto by sa malo vyučovať aj na školách. Ďakujem.

Anna Durcová

Veľmi kvalitné vysvetlenie danej problematiky. Radosť sa vzdelávať :)

Monika Kubíková

Ďakujem za prínosné nové informácie, ale aj za "oprášenie" vedomostí a najmä za ochotné a trpezlivé vysvetlenie vecí pána lektora, ktoré boli ťažšie niektorým účastníkom pre pochopenie. Určite tieto webináre majú zmysel a konkrétne tento mi pomohol pochopiť dôležitosť aj testovania HSS u pacientov v ambulancii, ktorí majú problém inde, než je prvotný predpoklad a takto si "uľahčiť" prácu.

Martina Tomášová

S webinárom som bola veľmi spokojná a hlavne som veľmi rada, že ste vysvetlili aj to, že  fyzioterapia je komplexná.

Liana Ondrejkovičova 

Pre mňa veľmi zaujímavý, plný informácií, nových informácií aj do praxe, počas 3 hodín sa mi nestalo že by som sa nudila alebo by ma webinár nezaujímal :) naozaj kvalitný webinár a určite nebol môj posledný s Vami. Ďakujem.

Mariana Cintulová

Super ! Veľmi pekné ilustračné obrázky, zrozumiteľný a záživný obsah týkajúci sa problematiky v lumbálnej oblasti. Veľmi pekne ďakujem a už sa teším na ďalší. :)

Timea Holovičová

webinare

Kam ďalej na stránkach

Kurzy

Kvalitné kurzy pre fyzioterapeutov. Pozrite si kurzy!

Webináre

Chcete si rozšíriť vedomosti o rôznych fyzioterapeutických témach? Pozrite si témy webinára!

bottom of page