top of page

Kurzy

vlnka3.png

Odborné kurzy pre fyzioterapeutov

 

Organizujeme širokú škálu školení, ktoré tvoria jednotný a vzájomne prepojený súbor vedomostí a zručností. Vytvorili sme "RehaThink physio skills concept", cyklus 10 kurzov, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval komplexný prístup k vyšetreniu a terapii pacienta. Teoretické informácie a praktické zručnosti sú medzi kurzami vzájomne prepojené. Teda, získané informácie a zručnosti z jedného kurzu sa dopĺňajú s ďalšími kurzami. 

Učíme len fyzioterapeutov a lekárov. Snažíme sa, aby náš obor napredoval v odbornosti a kvalite, preto prijímame len toho, kto môže dané techniky aplikovať. 

Kurz je vedený profesionálnymi lektormi s bohatými skúsenosťami vo fyzioterapii. Kurzy kladú veľký dôraz na komplexný, klinicky a vedecky podložený prístup. Objavte s nami čaro fyzioterapie! 

odbornici.png

Zameraný na kvalitu​​

Maximálny počet účastníkov je 16 pre jedného lektora. Len tak dokážeme zabezpečiť osobný prístup ku každému účastníkovi. Lektor k Vám príde, chytí Vaše ruky a presne Vám ukáže, ako techniku robiť správne a čo pod rukami cítiť. Z kurzu odchádzate s tým, že ste sa techniku naučili.

prostory.png

Príjemné priestory

Kvalitný kurz potrebuje miesto, kde sa budete cítiť motivovaný učiť sa. Naše priestory sú vybavené potrebným zariadením pre zabezpečenie kvalitných kurzov. 

 

Kurzovné materiály ​​

V každom kurze dostanete vypracované podrobné materiály, kde nájdete teoretické časť s prezentáciou a praktickú časť, v ktorej sú fotky techník s detailným popisom. Nemusíte si kurz filmovať a sústrediť sa na mobil, ale sledovať správne prevedenie techniky. Všetko budete mať dopredu pripravené

Nadchádzajúce kurzy a workshopy

Kurzy
bottom of page